Węglo Smyk - sprzedaż węgla oraz drewna kominkowego | Katowice i Bytom
Zadbaj o Swoje ognisko domowe

Zadbaj o Swoje ognisko domowe

Firma

Ceniony dystrybutor węgla

Węglo Smyk - pracownicy

Nasza firma działa na rynku już od 1992 roku. Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem materiałów opałowych – głównie prowadzimy sprzedaż węgla kamiennego krajowej produkcji. Obsługujemy zarówno odbiorców hurtowych, jak i detalicznych.

Oferujemy Państwu materiały opałowe najwyższej jakości, w tym ekogroszek, ekogroszek workowany MOCNY, EKO SMYK, SMYCZEK.

Ekogroszek - wybór świadomych Klientów

Ekogroszek i inne proponowane przez nas rodzaje węgla to dobry, opał wyróżniający się najwyższą jakością. Na życzenie Klientów dostarczamy również certyfikat jakości wystawiony przez producenta.

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu w branży możemy naszym odbiorcom zaoferować węgiel o wysokiej kaloryczności, który spala się wolno i w wysokiej temperaturze.

WĘGLO SMYK - profesjonalna obsługa i transport

Gwarantujemy korzystne ceny całego asortymentu naszego składu opału, a także miłą i fachową obsługę. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty i doradzą wybór najodpowiedniejszego eko-groszku do danego rodzaju pieca grzewczego.

Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji na temat produktów z naszej oferty oraz przedstawimy ich aktualne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Skontaktuj się z nami

Działamy na obszarze całego kraju. Świadczymy również usługi transportowe. Zapraszamy!

Certyfikaty

Jako doświadczony i solidny partner firma WĘGLO SMYK uzyskała liczne certyfikaty. Klienci docenili nie tylko jakość naszych produktów, takich jak węgiel, w tym ekogroszek workowany, lecz także fachową obsługę i kompetentne doradztwo.

Zobacz certyfikaty

Co nas wyróżnia?

Węglo Smyk - magazyn

  • Na rynku od 1992 r., przez ten czas udało nam się zbudować silną markę i zyskać zaufanie Klientów.
  • Elektroniczna waga samochodowa zapewnia Klientowi najwyższą precyzję ważenia.
  • Ważną częścią strategii firmy jest budowanie dobrych relacji ze społecznością lokalną, innymi uczestnikami rynku i pracownikami oraz troska o środowisko naturalne. Uwzględniamy w naszych działaniach zasady społecznej odpowiedzialności, co zostało zapisane w Programie rozwoju firmy oraz w przyjętym przez Weglo Smyk Kodeksie Etyki.
  • Posiadamy własny tabor transportowy.

WĘGLO SMYK to oferta wysokiej jakości asortymentu węgla, w tym ekogroszku workowanego i sprzedawanego luzem. Zapraszamy do naszych punktów handlowych, mieszczących się w Mysłowicach. Tam poznają Państwo aktualne ceny węgla i innych materiałów opałowych.


  • Tauron Wydobycie
  • logo pgs

Polityka Prywatności