Węglo Smyk - sprzedaż węgla oraz drewna kominkowego | Katowice i Bytom

Transport

Oferta firmy "WĘGLO SMYK" obejmuje nie tylko sprzedaż węgla, ale też profesjonalne usługi transportowe. Proponujemy Państwu współpracę zarówno w obrębie transportu drogowego, jak i kolejowego

Transport drogowy

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem drogowym rzeczy, świadczącym usługi transportowe, zarówno w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Posiadamy własne samochody samowyładowcze.

Gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie zakupionego przez Państwa towaru oraz terminowe jego dostarczenie we wskazany adres. 

 

Ceny za usługi transportowe ustalane są w drodze negocjacji z klientem, z uwzględnieniem takich czynników jak: odległość, masa przewożonego towaru, czas oraz termin dostawy. 

Usługi rozładunku węgla i innych materiałów sypkich

Prowadzimy logistyczną obsługę transportu kolejowego węgla:

  • kopalnia – bocznica kolejowa w Mysłowicach – Brzezince,
  • kopalnia – loco odbiorca.

Dzięki posiadanej infrastrukturze, świadczymy usługi rozładunkowe wagonów kolejowych bezpośrednio z bocznicy kolejowej w Mysłowicach Brzezince. Węgiel wyładowujemy bezpośrednio z wagonów na samochody dostawcze. W przypadku braku własnego transportu, świadczymy także usługi transportu samochodowego.

Dysponujemy elektroniczną, legalizowaną wagą samochodową znajdującą się tuż przy bocznicy.

GWARANTUJEMY  KONKURENCYJNE  CENY !!!


Formularz kontaktowy

Wyślij do nas zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

 Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.weglosmyk.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Węglo Smyk Sp. z o.o., 41-404 Mysłowice, Dworcowa 64, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@weglosmyk.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny
 
  • Tauron wydobycie

Polityka Prywatności