Węglo Smyk - sprzedaż węgla oraz drewna kominkowego | Katowice i Bytom
Zadbaj o Swoje ognisko domowe

Zadbaj o Swoje ognisko domowe

Transport opału

Oferta firmy WĘGLO SMYK obejmuje nie tylko sprzedaż węgla i drewna kominkowego w dobrej cenie, ale też profesjonalne usługi transportowe. Proponujemy Państwu współpracę zarówno w obrębie transportu drogowego, jak i kolejowego. Jeśli chcą Państwo zakupić jednorazowo duże ilości opału, jednak ograniczeniem jest brak odpowiedniego środka transportu – zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Więcej o naszych usługach poniżej.

Transport drogowy

Firma WĘGLO SMYK jest licencjonowanym przewoźnikiem drogowym rzeczy, świadczącym usługi transportowe zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym. Posiadamy własne samochody samowyładowcze oraz jeden zestaw; ciągnik siodłowy + naczepa kurtynowa (firanka 13,6 m) przeznaczony do transportu ładunków przestrzennych. Jest to najbardziej optymalny sposób na przewóz dużej ilości materiału opałowego.

Transport kolejowy

Prowadzimy logistyczną obsługę transportu kolejowego węgla:

  • kopalnia – bocznica kolejowa w Mysłowicach – Brzezince,
  • kopalnia – loco odbiorca.

W przypadku transportu węgla na bocznicę kolejową, zapewniamy rozładunek węgla oraz innych materiałów sypkich, a także transport samochodowy loco odbiorca.

Ceny za usługi transportowe ustalane są w drodze negocjacji z klientem, z uwzględnieniem takich czynników jak: odległość, masa przewożonego towaru, czas oraz termin dostawy. Gwarantujemy przystępne ceny.

Usługi rozładunku węgla i innych materiałów sypkich

Dzięki posiadanej infrastrukturze, świadczymy usługi rozładunkowe wagonów kolejowych bezpośrednio z bocznicy kolejowej w Mysłowicach Brzezince. Węgiel wyładowujemy bezpośrednio z wagonów na samochody dostawcze. Zapewniamy wszelką potrzebną dokumentację. W przypadku braku własnego transportu, świadczymy także usługi transportu samochodowego.

Transport węgla do odbiorcy

W przypadku dostarczenia węgla do odbiorcy zajmujemy się także załadunkiem. Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć opał na wskazane przez Państwa miejsce. Gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie zakupionego przez Państwa towaru. Zastosowanie transportu loco pozwala na uproszczenie spraw związanych z transportem.


Formularz kontaktowy

Wyślij do nas zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

 Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.weglosmyk.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Węglo Smyk Sp. z o.o., 41-404 Mysłowice, Dworcowa 64, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@weglosmyk.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny
 
  • Tauron Wydobycie
  • logo pgg2
  • logo pgs

Polityka Prywatności